Doprava zdarma nad 1000 Kč

Catering

Náš catering nejsou jen suroviny umístěné do papírové krabice, náš catering má duši. 

Jído na vaši akci? Rozhodně zajistíme!

Profesionálně přichystáme chuťově i vzhledem nezapomenutelný zážitek pro vás i vaše hosty. 

 

 

Jsme nadšenci, milovníci i tvůrci skvělého jídla v jednom. Gastronomie je naše vášeň a poslání. V tomto oboru se pohybujeme více jak 10 let. Většina našich zkušeností vychází z práce v bistru, cateringu pro středně velké skupiny lidí na vícedenních akcích, svatebních rautů, narozeninových oslav, grilovaček pro bandu kamarádů a firemních večírků. Nejsem jen další firma bez jmen a tváří. Jsme rodinná firma, která se na akci může stát vašimi společníky pro dobrou náladu a provézt hosty informacemi o cateringu, výživě a společně se zasmát. 

Máme za sebou tyto projekty: 

  • 120x catering na vícedenní akce a školení
  • 24x Festivalů 
  • 15x privátní večeře pro různé skupiny lidí 
  • 12x svatební catering 
  • 6x kurzy vaření 

 

Tématům zdraví a zdravého stravování rozumíme a máme na to vzdělání

Díky našemu odbornějšímu zaměření do tématu nutriční výživy, zdraví a dlouhověkosti. Rozumíme potřebám moderního vnímání jídla, jako nástroje pro potěšení, nasycení a zároveň pro budování lepšího zdraví a větším množstvím energie do běžných dnů. 

Záleží nám na tom, abyste byli spokojeni 

Od prvního kontaktu s klientem, do posledního odneseného talířku z místa. Jsme schopni všechno zařídit, vykomunikovat a nastavit tak, abyste s celým zařizováním cateringu měli co možná nejméně práce. Vaše spokojenost je pro nás prioritou. 

 

Pokud jsme vás zaujali, popřípadě k nám jdete přes doporučení, budeme moc rádi, když nám napíšete a my se vám obratem ozveme. 

 

Máte nějaké otázky? Zodpovíme je. Prosíme o pečlivé vyplnění kontaktních údajů.

Nevyplňujte toto pole: