Doprava zdarma nad 1000 Kč

Fruit delight ovocný čaj Ovocná čaj pro navození pohody a klidu

Fruit delight od Goodways je barevné pohlazení po duši v každém šálku. Ovocný čaj, který vás svoji intenzitou a krásně vyladěnou ovocnou chutí potěší, když to nejvíce potřebujete. U nás v Yummigos si tento čaj rádi připravujeme na večer, když už se den chílí ke konci. Ve směsi je obsažen Roibos, který uklidňuje a směs ovoce pak dodá tělu osvěžení po náročném dni. 

  • Vyvážená směs ovocných tonů s Roibosem 
  • Ideální pro navození pohody a příjemna 
  • Vhodný také pro děti 
  • Super i jako letní limonáda do které přidáte kousky ovoce, led a mátu 
230 Kč 2 300 Kč / 1 kg
Dostupnost: Skladem
Můžeme doručit do:
26.7.2024
Kód: 134
Fruit delight ovocný čaj Ovocná čaj pro navození pohody a klidu

Detailní popis produktu

Rozveselte své dny lahodným ovocným čajem, který zajišťuje nejen osvěžení, ale i zdravotní přínosy pro vaše tělo a duši! Fruit Delight je unikátní směsí čaje Rooibos, ibišku súdánského, růžových květů a vybraného ovoce, ručně smíchanou s láskou na jižní Moravě. Tento čaj nejenže nabízí vyváženou chuťovou paletu, ale také pomáhá uvolnit stres a podporuje celkovou pohodu. S každým douškem si dopřejte chvíle klidu a relaxace, ať už si užíváte teplého odpoledne nebo chcete doplnit energii během dne. Objednejte si Fruit Delight a dopřejte svému tělu to nejlepší, co příroda může nabídnout, s vědomím, že vaše volba podporuje zdraví a blahobyt.

 

Jak si čaj nejlépe užít

  • Připravte si jej do konvičky a popíjejte s blízkými 
  • Otevřete si knížku a vemte do ruky hrneček s čajem 
  • Připravte si jen den předem, nechte vychladit a přidejte do něj čerstvé ovoce, bylinky a máte super letní limonádu 

Návod k přípravě lahodného bylinkového čaje

1-2 čajové lžičky přelej vroucí vodou (200 ml) a nechej 5-10 minut odstát. Dobrou chuť!

 

Jak a kde jsou naše čaje vyráběny?

 

Čaje a směsi koření GoodWays jsou ručně míchány na jižní Moravě v naší spřátelené firmě Bylinca. Bylinca je malá rodinná firma z Břeclavi, která se specializuje na bylinkové čaje a koření. Dbá na kvalitu nejen surovin, u nichž je důležitá chuť, vůně i vzhled, ale také obalů, které nahrazují těmi z obnovitelných zdrojů. Jde poznat, že to co dělají, dělají srdcem!

 

SLOŽENí: Ibišek súdánský květ, Rooibos original bio 30%, Skořice kůra, Pomeranč oplodí, Jablko kousky, Růže okvětí, Citron oplodí, Borůvka plod

Doplňkové parametry

Kategorie: Čaje i nečaje
Hmotnost: 0.1 kg